Forum Culinar: Multumesc - Forum Culinar

Salt la continut

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

Multumesc

#1 Useril este offline   Geany 

• Bucatar sef
  • PipPipPipPip
  • Grup: Members
  • Postari: 13,794
  • Inregistrat: 08-December 09

Postat 07 September 2018 - 11:44 AM

Tocmai m-am intors din vacanta mare-munte si am vazut acest topic http://artaculinara...._0 :lol: mi s-a rupt sufletul,ca si cand asi pierde pe cineva f. drag din familie.Nici eu nu am mai postat pt. ca postam efectiv eu dupa mine,acestea fiind spuse,daca se va intampla ca forumul sa se inchida,nu voiam ca acest lucru sa se intample fara sa-mi iau macar la revedere si sa va spun cat de mult imi veti lipsi si cat de mult va iubesc pe toti! :71: :-* Mi-ati daruit enorm toti dintre voi ,de la experienta si sfaturi atat in bucatarie cat si de viata,cat si lucruri materiale si cadouri pe care le pretuiesc cu mare drag ...sa va arat doar prada de anul asta de la mare :71:

Fisier atasat  SAM_6934.JPG (61.55K)
Number of downloads: 0

Am luat chiar si un ghioc desi se spune ca ar purta ghinion sa-l ai in casa :) steluta de mare,si bratarica de perle de cultura(e cea in forma de 8 sau infinit ,depinde cum vrei s-o iei =)) ) dar nu asta e inportant,in spate se afla acele suporturi de lampa cu lumanarica de la Stelutza pe care le-am folosit mereu cand se ia seara curentul,si vreau sa spun ca le-am folosit destul de des,si tot de la ea e acel tajmahal din cristal pe care mi l-a trimis ambalat cu multa grija si cu multe indicatii pretioase ata pt. mine la deschiderea pachetului cat si pt. distribuitor(curier) ca nu cumva sa se sparga :71: ,tot acolo sunt in nuante de portocaliu,galben si alb suporturi de lumanarele romantice f. elegante si gratioase trimise de Daniela ,pozele sunt facute cu camera foto facuta cadou de Laponica,pe care o ador,aragazul e de la voi toti ,folosesc cu mare drag (desi recunosc nu sunt mare fan) cantarul electronic de la Zoaza , si formele de mufins de la Olguta(desi eu si Ale tot briose le spunem ca asa ne-am invatat prost :D ) si etc le am presarate prin toata casa si le folosesc cu mare drag si imi vor aminti mereu de voi!

Nu stiu cu ce sa va mai momesc'' sa nu plecati

Ia sa vedem ce se mai intampla prin cuptor...

Fisier atasat  SAM_6936.JPG (56.3K)

Taadda!!

Fisier atasat  SAM_6937.JPG (59.54K)

Vinete umplute cu cartofi la cuptor

Fisier atasat  SAM_6937.JPG (59.54K)

Si bineinteles ca nu se putea fara...

Fisier atasat  SAM_6935.JPG (57.82K)

=))

Desi sunt obosita varza dupa drum!!

Va mai spun o data ca va iubesc enorm de mult si va imbratisez cu mare mare drag pe toti,si multumesc din suflet admin,( care acum am aflat ca e Alexandru,si el a finantat forumul),respect enorm pt. munca depusa atat lui cat si moderatorilor :-* ,si daca vreodata redeschideti forumul sau altceva eu facebook nu am si nici nu-mi fac dar are domnul Geany contul e Niculaescu Valentin !

Arata acest topic

Pagina 1 din 1
  • Nu puteti crea un topic nou
  • Nu puteti replica pe acest topic

1 useri citesc topicul
0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Parteneri: Creare site de prezentare Creare site responsive Creare site